Prejšnji četrtek, 8. 6. 2023, smo v šolski avli bili priča pravemu glasbenemu spektaklu, ki so ga za nas pripravili umetnice in umetniki, sicer starši, stari starši, učenci in učitelji naše šole.

Zapeli in zaigrali so pesmi različnih zvrsti, pretežno pa zimzelene slovenske popevke kot npr. “Mala terasa”, “Zemlja pleše”, “Mlade oči”. Manjkalo pa ni niti priredb znanih pesmi, klasične glasbe in nenazadnje tudi šolske himne OŠ Poljane Ljubljana “Naše Poljane”. Prav tako velja omeniti, da so dogodek izvrstno povezovali starši in učenci, tako da smo slišali veliko dobrih uvodov v skladbe, predstavitev nastopajočih in humornih vložkov med koncertom.

Nastopali so:

Marijana Brecelj, Peter in Eva Dekleva, Katja, Ema in Mark Fajdiga, Hugo Fras in Eva Hren Fras, Fiona in Matija Hawlina, Maks Koren, Uroš Škerl Kramberger, Lora Križnik in Anja Križnik Tomažin, Igor Leonardi, Edi, Tilen, Lucijan in Kamil Majaron, Nikola Nikolić, Martin Oražem, Igor Ribič, Ela in Marko Stebej ter Ana Vipotnik.

Vsem se iskreno zahvaljujemo za nepozaben popoldan in za ves trud, ki so ga vložili.