Športni krožek

Športni krožek: Tenis, kriket, speedminton

Starši, da bi bil vaš otrok aktiven eno uro več na teden, Vam ponujamo Športni krožek.

Vabljeni vsi otroci, še posebej pa tisti, ki se v popoldanskem času ne ukvarjajo akrivno s športom. Tu bodo na rekreativen način predstavljeni športi, ki jih v sklopu pouka ne spoznajo. Poudarek bo na tenisu, ki je odličen za razvijanje koordinacije in koncentracije, ter idealen za otroke, ki se ne vidijo v moštvenih igrah. Spoznali bomo se speedminton, kjer se tudi igra z loparji, vendar za samo igro ni potrebna mreža. Kriket je sport, ki je slovenski javnosti malo poznan, vendar se po priljubljenosti po svetu uvršča na visoko 3 mesto.

Pri vseh športih bomo spoznali osnove, uradna pravila igre ter zabavne različice. Pri izbiri športa bo upoštevana želja vadečih glede količinske izvedbe.

ŠD HannaH je društvo, ki se v prvi vrsti ukvarja s tenisom. Pokrivajo vsa področja, od najmlajših, rekreativcev kot tudi tekmovalcev. Kljub temu, da je paradna disciplina tenis, pa ponujajo tudi druge aktivnosti. To jim omogoča predvsem široko usposobljen kader, ki se konstantno dodatno izobražuje.

Več informacij na hannah.si