Vabim vas, da glasujete za učenca naše šole, vsestranskega talentiranega glasbenika, Maksa Korena iz 8. razreda. Maks se je na festivalu “Glas mladih” uvrstil v finalni izbor.
Kako poteka glasovanje? V sredo, 17. 11. ob 20. uri se začenja spletno glasovanje za finaliste Glasa mladih 2021. Glasovanje bo odprto do sobote, 20. 11. do 20.30. Glasujete lahko 1x na dan iz enega IP naslova. Glasujete lahko na povezavi: Glas mladih 2021 – ZIK Črnomelj (zik-crnomelj.eu) – MAKS KOREN: Prevrt nazaj (Maks je sam napisal besedilo, melodijo in aranžma) v kategoriji “Osnovnošolski glas mladih”. Potem morate izbrati še po enega izvajalca v kategoriji “Avtorski glas” in “Bendovski glas”. Ne pozabimo na koncu klikniti ODDAJ GLAS.
VSAK GLAS ŠTEJE! 🎧
Hvala!