Vesela šola

Vesela šola je osnovnošolsko tekmovanje za učence od 4. do 9. razreda.

Tekmovanje je dvostopenjsko: šolsko tekmovanje za bronasto priznanje ter državno tekmovanje za srebrno priznanje in zlato priznanje.

Priprave na tekmovanje v znanju Vesele šole bodo potekale v januarju in februarju (za dan in uro boste pravočasno obveščeni )

V šolski računalniški učilnici bomo reševali spletne učne poti, iz katerih je sestavljeno tekmovanje.

Na spletno učno pot se lahko podaš  tudi sam/a tako, da  vsak mesec obiščeš spletno stran Vesele šole  in izbereš učno pot 4. – 6. r. oziroma 7. – 9. r.  Najprej si ogledaš kratek film. Sledijo vprašanja iz filma, potem pa druga vprašanja.  Vse, kar potrebuješ,  je dostop do računalnika in interneta. Samo še nekaj klikov, malce kodranja možganov in postaneš malce pametnejši in morda tudi za kakšno nagrado bogatejši, če imaš še nekaj sreče.

Prijave na tekmovanje sprejemam  do sredine decembra na elektronski naslov : viktorija.stanisic@ospoljane.si  s pripisom:

Prijavljam IME PRIIMEK, RAZRED na tekmovanje v znanju Vesele šole.

mentorica Vesele šole
Vika Stanišič